Нешто за нас

Во центарот на Битола, во прекрасен амбиент, услужени од врвен персонал, гарантирано ке ги задоволите сите Ваши гурмански потреби. Во пица ресторанот “Кус-Кус“ пробајте ги највкусните пици, топени сирења, различните видови на салати и НАЈДОБРИТЕ ФРАНЦУСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ.
Поминете си прекрасни моменти со вашите сакани во нашиот пријатен амбиент, опкружени со убавините на приватните сепареа , нашата летна бавча и вкусно опремениот ентериер.

Ресторан пицерија Кус-Кус ексклузивно ви нуди порачка на храна директно од вашиот компјутер со најлесен и најсовремен метод

Резервирајте ја вашата омилена маса

Погледнете го нашето мени

Наши предлози

Цезар салата

150 ден.

Туна салата

150 ден.

Лазањи

160 ден.

Пилешко полнето

250 ден.

со шунка

Пилешко полнето

230 ден.

со зденка

Селско месо

240 ден.

Пастрмајлија

160 ден.

со пилешко

Пастрмајлија

180 ден.

со свинско месо

Пилешки крилца

150 ден.

Топло ладно

100 ден.

Колаче

60 ден.